Swan SI3070N Instrukcja
Oto Swan SI3070N (Żelazo) instrukcja użytkownika. 4 strony w języku Angielski o wadze 0.6 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/4
Rozwiązywanie problemów Swan SI3070N
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Grey, Purple, White |
| Pojemność zbiornika na wodę: | 0.1 l |
| Regulowany termostat: | Tak |
| Bezprzewodowy: | Nie |
| Długość przewodu: | - m |
| Wysokość produktu: | 170 mm |
| Szerokość produktu: | 84 mm |
| Głębokość produktu: | 93 mm |
| Waga produktu: | 500 g |
| Szerokość opakowania: | 195 mm |
| Wysokość opakowania: | 110 mm |
| Głębokość opakowania: | 120 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 600 g |
| Diody LED: | Ready |
| Model: | Żelazko suche i parowe |
| Silne uderzenie pary: | - g/min |
| Tworzywo podstawki/stopki: | Stopa ze stali nierdzewnej |
| Ciągły strumień pary: | - g/min |
| Moc żelazka: | 900 W |
| Wskaźnik odpowiedniej temperatury: | Tak |