Swan SI30100N Instrukcja
Oto Swan SI30100N (Żelazo) instrukcja użytkownika. 8 strony w języku Angielski o wadze 1.0 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/8
Rozwiązywanie problemów Swan SI30100N
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Fioletowy |
| Pojemność zbiornika na wodę: | 0.16 l |
| Bezprzewodowy: | Nie |
| Długość przewodu: | 2 m |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 220 - 240 V |
| Wysokość produktu: | 270 mm |
| Szerokość produktu: | 320 mm |
| Głębokość produktu: | 170 mm |
| Waga produktu: | 1060 g |
| Szerokość opakowania: | 380 mm |
| Wysokość opakowania: | 350 mm |
| Głębokość opakowania: | 140 mm |
| Model: | Żelazko suche i parowe |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem: | Tak |
| Silne uderzenie pary: | - g/min |
| Tworzywo podstawki/stopki: | Stopa ze stali nierdzewnej |
| Zmienna para wodna: | Tak |
| Ciągły strumień pary: | - g/min |
| Moc żelazka: | 1800 W |
| Wskaźnik odpowiedniej temperatury: | Tak |